ruplesende
Hotel Kraków Florian > Promocje i rabaty > – 10% na dowolne danie z menu

– 10% na dowolne danie z menu

Luty 4th 2015

Rabat w restauracji w Krakowie na dowolne danie z menuHotel w Krakowie oferuje tylko teraz 10% zniżki na dowolne wybrane danie, napój z karty menu dokonując rezerwacji noclegu poprzez naszą stronę. Oferujemy zniżki do kilku renomowanych restauracji krakowskich znajdujących się w okolicy Rynku Głównego oraz na Kazimierzu. Ponadto dla grup (od 4 osób) możemy dokonać rezerwacji stolika z wyborem dań z karty lub dań znajdujących się w pakiecie, stworzonym wyłącznie dla naszych gości.

OPINIE O NASZYM HOTELU

  • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

    Marta Jaworska, 2014

  • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

    Monika Perez , 2014

  • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

    Karolina Kawecka , 2014