ruplesende
Hotel Kraków Florian > Galeria

Hotel w Krakowie – Galeria

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która przeniesie Państwa do pełnych uroku i subtelności wnętrz Hotelu Florian Kraków oraz sprawi, że zechcecie poznać je na własne oczy, choć to ledwie namiastka bogactwa antyków i wysmakowanych detali, które odnaleźć można w naszym kameralnym obiekcie. Inspirację ciepłym i przytulnym angielskim stylem, wzbogacają polskie antyki, obrazy, XIX i XX-wieczne zabytkowe zegary, pochodzące z prywatnej kolekcji. Zobaczcie jak wygląda nasz ogród, do którego cienia zapraszamy już w najbliższe lato! A zimniejszymi porami roku, ugościmy Państwa w ciepłym wnętrzu naszej wytwornej hotelowej jadalni. W otoczeniu cennych pamiątek z zagranicznych podróży, kolekcji filiżanek i rozmaitych – zdobionych naczyń, „pod okiem” monumentalnego lustra w złoconej ramie – nasze domowe posiłki smakują jeszcze lepiej. Zarezerwuj nocleg w hotelu już dziś i poczuj na własnej skórze magiczną atmosferę Hotelu Florian w Krakowie!

OPINIE O NASZYM HOTELU

  • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

    Marta Jaworska, 2014

  • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

    Monika Perez , 2014

  • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

    Karolina Kawecka , 2014