ruplesende
Hotel Kraków Florian > Śniadania dla gości

Śniadania dla gości

Konferencje Kraków Florian

Śniadania dla gości w Hotel Kraków Florian

Oferowane przez nas śniadania w formie szwedzkiego stołu zapewnią wspaniały nastrój na cały dzień odkrywania uroków Krakowa. A po intensywnym zwiedzaniu królewskiego Krakowa, zapraszamy Państwa na tradycyjny, domowy posiłek, który przygotujemy na Państwa życzenie.

Śniadanie dla Gości „Florian” Hotel Kraków jest gratis i serwowane jest w godzinach od 6:00 do 10:00.
W ramach menu śniadaniowego proponujemy:

 • bufet w postaci szwedzkiego stołu,
 • bogaty wybór wędlin, serów, sałatek, warzyw i owoców,
 • ciepłe i zimne napoje.

OPINIE O NASZYM HOTELU

 • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

  Marta Jaworska, 2014

 • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

  Monika Perez , 2014

 • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

  Karolina Kawecka , 2014