ruplesende
Hotel Kraków Florian > Sala Konferencyjna w Krakowie

Sala Konferencyjna w Krakowie

Konferencje w Hotelu Florian Kraków

Sala konferencyjna Kraków

Hotel Florian i jego sala konferencyjna w Krakowie, położona przy ulicy Czerwonego Prądnika 19 w dzielnicy Prądnik Czerwony, jest idealna do organizacji: rozmów kwalifikacyjnych, spotkań biznesowych i rekrutacyjnych, zebrań firmowych, konferencji i wszelakich innych eventów firmowych. Godzina ekskluzywnego wynajmu sali konferencyjnej w Hotelu Florian to koszt 60 zł.

Lokalizacja hotelu bliska jest ścisłego centrum Krakowa. To ledwie 2 km od Rynku Głównego i Dworca Głównego, a zatem kilka minut samochodem lub autobusem. Ulica Czerwonego Prądnika posiada znakomite połączenie komunikacyjne z centrum miasta (funkcjonuje również komunikacja nocna) o dużej częstotliwości, dzięki czemu podróż to kwestia minut, a najbliższy przystanek to mniej niż 200 m od Hotelu Florian. Przy Hotelu funkcjonuje obszerny monitorowany parking, który z łatwością pomieści samochody wszystkich uczestników konferencji i udostępniamy go dla Państwa gratis.

Hotel Florian dysponuje kilkunastoma pokojami dwuosobowymi z prywatnymi łazienkami, o unikatowym wystroju, pełnym antyków i wysmakowanych dekoracji (takich jak lustra, obrazy, zegary). Pokoje można wynająć dla uczestników na czas konferencji lub na nocleg, w specjalnych zniżkowych cenach, ponieważ korzystając z naszej sali konferencyjnej otrzymujecie Państwo wyjątkową rabatową ofertę noclegową.

Salę konferencyjną cechuje wyrafinowany wystrój: olbrzymie zdobione lustro, zajmujące niemal całą jedną ścianę, które nadaje (70 metrom kwadratowym pomieszczenia) wyjątkowej przestronności. Wszystkie meble w jadalni (oraz klimatyczne obrazy, stare obrazy, cenne drobiazgi itp.) to antyki, pochodzące z prywatnej kolekcji właściciela.

Sala konferencyjna w Krakowie posiada zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu możemy przygotować dla Państwa poczęstunek, a nawet pełny obiad. Przerwa kawowa (kawa, soki, herbata, ciastko lub kruche ciasteczka) jest w cenie 15 zł za osobę. Cena obiadu pozostaje kwestią indywidualnych ustaleń i zależy od wybranego menu.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@hotel-florian.pl) lub telefonicznego (12-413-68-68) . Zapraszamy również do recepcji hotelowej na ulicy Czerwonego Prądnika 19, gdzie recepcjonista udzieli więcej informacji i pokaże Państwu obiekt. Na miejscu istnieje oczywiście możliwość negocjacji cenowych.

Konferencje w Hotelu Florian Kraków

Sala konferencyjna może pomieścić:

 • 30 osób w układzie kinowym (teatralnym),
 • 24 osoby w ukadzie bankietowym,
 • 27 osoby w układzie litery „T”.
Sala konferencyjna Kraków

Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt:

 • flipchart,
 • ekran multimedialny,
 • telewizor 32 calowy,
 • nagłośnienie,
 • rzutnik i laptop

OPINIE O NASZYM HOTELU

 • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

  Marta Jaworska, 2014

 • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

  Monika Perez , 2014

 • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

  Karolina Kawecka , 2014