ruplesende
Hotel Kraków Florian > Promocje i rabaty > Ferie zimowe w Krakowie

Ferie zimowe w Krakowie

luty 4th 2015

Hotel w Krakowie na Walentynki

Tylko teraz 10% zniżki za rezerwację dwu dniową w okresie 16.02-01.03.2015. Spraw sobie i swojemu dziecku niezapomniany odpoczynek z mnóstwem wrażeń i atrakcji jakie oferuje Kraków.

Jak spędzić ferie zimowe w Krakowe?

Kraków to miasto, które w okresie ferii zimowych oferuje szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Do udziału w zajęciach zapraszają m.in. młodzieżowe domy kultury, muzea, biblioteki, kluby sportowe i szkoły. Wśród nich m.in. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, Dom Kultury Podgórze i Śródmiejski Ośrodek Kultury. W Nowej Hucie dzieci będą mogły skorzystać min. z oferty Nowohuckiego Centrum Kultury, Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida oraz Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta.

Większość instytucji organizuje zajęcia w ramach swoich środków budżetowych. Część zajęć jest płatna. Dodatkowe informacje o programie tegorocznej akcji „Zima w mieście” można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych placówek.

 

Polecamy również Florian Apartamenty Kraków

OPINIE O NASZYM HOTELU

  • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

    Marta Jaworska, 2014

  • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

    Monika Perez , 2014

  • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

    Karolina Kawecka , 2014