ruplesende
Hotel Kraków Florian > Promocje i rabaty > Mr. Vavelsky

Mr. Vavelsky

luty 4th 2015

Rabat w restauracji w Krakowie na dowolne danie z menuMr. Vavelsky – Impreza integracyjna w Krakowie – pub ma absolutnie wyjątkowy klimat, na który składa się wiele czynników:
🔥 unikalna dekoracja (w tym smoczy szkielet 💀🐉),
🤝 pełna zaangażowania obsługa,
💺 komfortowe wnętrze,
🍸 gama wyśmienitych alkoholi na barze oraz profesjonalna obsługa barmańska, która chętnie wyczaruje dla Was cudowne drinki,
📺 różnorodność organizowanych eventów (w tym karaoke 🎙️, transmisje wydarzeń sportowych , vodka tasting, pub quizy, koncerty 🎸, stand upy, speed dating i wiele, wiele innych!)

 

Mamy w swojej ofercie szereg dodatkowych atrakcji, które umilą imprezę integracyjną w Krakowie. Do najpowszechniejszych należy degustacja polskich wódek pod okiem prawdziwego alkoholowego przewodnika, który zna się na wódce jak nikt inny. Do tego zestawy pysznych przekąsek. Dla żądnych rozrywki mamy w ofercie świetnie prowadzone karaoke, które rozkręciło nie jedną już imprezę integracyjną w Mr Vavlesky! Grunt to bardzo dobry prowadzący…

Ale to nie wszystko, bo dla żądnych wiedzy, posiadamy w swojej ofercie pubquiz w formie standardowej lub dostosowanej do potrzeb grupy. Nie jesteśmy po to, by sprawdzać waszą wiedzę, ale świetnie się bawić, dlatego na życzenie, przygotowujemy specjalne kategorie pytań. Może Państwa grupa zwiedzała wcześniej Kraków? Świetnie, zdobytą wiedzę możemy w humorystyczny sposób wykorzystać podczas pubquizu…. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły.

OPINIE O NASZYM HOTELU

  • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

    Marta Jaworska, 2014

  • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

    Monika Perez , 2014

  • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

    Karolina Kawecka , 2014