ruplesende
Hotel Kraków Florian > Kraków > Organizacja wieczorów kawalerskich – zaufaj mistrzom!

Organizacja wieczorów kawalerskich – zaufaj mistrzom!

sierpień 17th 2016

Nie ma wątpliwości co do tego, że ostatni szalony wieczór w kawalerskim lub panieńskim życiu powinien być obchodzony z hukiem. Nasi przyjaciele z firmy FunTime zajmują się organizacją tego typu imprez od lat i są przekonani, że Kraków jest idealnym miejscem, aby zapomnieć się kompletnie. Wiedzą również, że organizacja wieczorów kawalerskich to prawdziwa sztuka wymagająca kreatywności i nutki kompletnego wariactwa. Jesteście ciekawi pomysłów ekspertów?

Organizacja wieczoru kawalerskiego

Artyści szalonej rozrywki – organizacja wieczorów kawalerskich

Zaplanowanie perfekcyjnej imprezy to prawdziwa sztuka. Warto zdać się na profesjonalistów, którzy zadbają o wszystkie szczegóły, a Wy będziecie mogli beztrosko rzucić się w wir zabawy. A detali do dopięcia jest mnóstwo! Oczywiście są w programie wieczoru kawalerskiego/panieńskiego punkty, bez których trudno sobie taką imprezę wyobrazić – szalona tura po pubach i klubach, piękne striptizerki/striptizerzy, ale prawdziwi wirtuozi rozrywki potrafią temu wszystkiemu nadać rys niepowtarzalności, zaskoczyć Was na każdym kroku. Wykorzystają kontakty biznesowe, zdolności aktorskie, szalone poczucie humoru i swoją niewiarygodną kreatywność, abyście nigdy nie zapomnieli swojego pobytu w Krakowie. Szalone środki transportu i zupełnie niesamowite dowcipy, ekstremalne aktywności i relaks np. w spa – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Organizacja wieczorów kawalerskichSkorzystajcie w pełni z życia nocnego

Grupom, które decydują się, by powierzyć organizację wieczorów kawalerskich specjalistom z FunTime przysługuje opieka jednej z uroczych, podbijających serca gości poczuciem humoru pilotek, które doskonale znają tajemnice imprezowego Krakowa. Dzięki przewodniczkom możecie bezpiecznie poznawać nocne życie miasta, nie narażając się na żadne przykre niespodzianki. Możecie np. zacząć od wspaniałej kolacji, degustacji alkoholi, a potem udać się na szalony pub crawl. Wybór atrakcji w trakcie jest ogromny. Aby się z nim zapoznać, zajrzyjcie na: FUNTIME – Organizacja wieczorów kawalerskich.

Do naszych ulubionych należą dowcipy polegające na wkręcaniu nieszczęsnego pana młodego. Wyobraźnia imprezowych ekspertów nie zna w tej kwestii granic. Organizacyjnie i aktorsko wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik!

A może dodatkowa dawka adrenaliny?

Organizacja wieczorów kawalerskich obejmuje również zaaranżowanie specjalnie dla Was najróżniejszych ekstremalnych aktywności. Czy ostatnia szalona impreza przed ślubem nie jest rewelacyjną okazją, żeby spróbować czegoś naprawdę mocnego, o czym zawsze marzyliście, ale brakowało Wam odwagi albo determinacji? Może zafundujecie sobie i koledze, który już niedługo dołączy do grona nieszczęśników posiadających teściową np. skok ze spadochronem? A może wszyscy macie ochotę zaszaleć w potężnych autach terenowych z napędem 4×4? Paintball, Laser Tag czy strzelnica (cudowny sposób na rozładowanie przedślubnego stresu!) to już klasyka! Oczywiście oferta skierowana jest do obu płci (choć Panie znajdą pod umieszczonym wyżej linkiem kilka propozycji przygotowanych specjalnie z myślą o nich!).

 

OPINIE O NASZYM HOTELU

  • Bardzo przyjemny hotel w centrum miasta. Idealny do zwiedzana bo wszystko jest w zasięgu ręki. Pokoje ładne i czyste, a obsługa miła. Pani w recepcji bardzo pomocna. Ogólnie zero problemów. Polecam pobyt w tym miejscu.

    Marta Jaworska, 2014

  • Miejsce godne polecenia. Z zewnątrz niepozorne, ale za to byłam pod wrażeniem wyposażenia. Piękny polski klimat, można się przenieść do innego świata. Poczuć się nawet jakby się było w innych czasach. Poza tym obsługa bardzo życzliwa, ceny nie takie wygórowane i w ogóle wszystko ok! robi wrażenie :)

    Monika Perez , 2014

  • Komfortowy hotel w centrum Krakowa. Do wszelkich atrakcji jest bardzo blisko. W pokojach i łazienkach czysto. Obsługa jest bardzo serdeczna i uczynna. Mogłam bez problemu połączyć się z bezprzewodowym Internetem. Mogę polecić każdemu!

    Karolina Kawecka , 2014